Jump to content
Novosti
  • shockbyte.com
  • ➤ Rentaj GAME SERVER i iskoristi kod za popust od 25% - Kod: NRG
  • SHOCKBYTE.COM GAME SERVER HOSTING

    Use our code to GET 25% OFF ➤ NRG

    NRG Community Minecraft

    IP: MC.NRG.LU

    Visit the site

    NRG CS2 Server

    IP: 185.119.91.213:27041

    Visit the site

    NRG TEAMSPEAK 5 - TEST WITH US!

    ts5.nrg.lu

    NRG TeamSpeak 3

    JOIN NRG


    zalba na pametne ljude


    charlesdamelio

    Recommended Posts

    Nick : Vukotic [ne moze se lik registruje na forum]

    e ovako, svaki put kad udjem na ts dobijem ddos od ljubomornih dusa  🔥 Wå¥ ð£ †hê †êmþ꧆👌 🐊 ツ      i  .ᴢᴇᴅʏx ツ i KAZAN isto nekim cudnim fontom, bilo bih normalno da moji drugovi i ja normalno igramo da se banuju pacijenti na perma mogu to da dokazu dosta njih. Toliko od mene neki dan su dobili i brisanje kanala zbog takvih slicnih stvari pa neka se kaze sa banom zbog ddosanja drugih cao.

    BTW likovi imaju 2 kanala i opt su stavljali.............................. ima neki kanal advantures for retar

    Link to comment
    Share on other sites

    Na nasem teamspeaku ne moze niko da ti pokupi IP address-u, mora da si ulazio negde gde su imali pristup. Ovde nisi nista dokazao da te je neko DDoS-ovao, ne mogu da ti poverujem u ovu pricu a ne kazem da nisu samo nemas dokaz. To sto oni tebe DDoS-aju to moras da prijavis problem tvom provajderu da bi ti oni promenili IP address-u i napadi ce prestati i resio si problem sa promenom IP-a, mi tu ne mozemo nista da ti pomognemo sto se tice toga. A ukoliko imas problem na TS-u da te neko uznemirava, vredja, ometa dok igras igre ili pricas sa nekim i tome slicno mi smo tu duzni da reagujemo i da  resimo.
    Hvala na razumevanju. 

    Link to comment
    Share on other sites

    Guest
    This topic is now closed to further replies.
    ×
    ×
    • Create New...